pilotwycieczek.info.pl

Blog tematyczny o podróżach i turystyce

Podróże

Wygodne parkowanie w centrum Gdańska – tak, to możliwe!

Wygodne parkowanie w centrum Gdańska – tak, to możliwe!

Masz w planach turystyczny wyjazd do Gdańska i szukasz niedrogiego miejsca do parkowania w centrum miasta? Wybór odpowiedniego parkingu ma w tym kontekście kluczowe znaczenie. Sprawdź, gdzie najlepiej zostawić samochód i o czym warto przy tej okazji pamiętać.

Parking w centrum Gdańska nie musi być drogi!

Płatne parkowanie w centrach dużych miasta takich jak Gdańsk kojarzy się raczej z wysokimi opłatami. Tymczasem wcale nie trzeba płacić majątku za pozostawienie samochodu w bezpiecznym miejscu. Świetnym tego przykładem jest znajdujący się w Gdańsku parking obsługiwany przez Grupę Intrerparking. Jest on zlokalizowany tuż przy Dworcu Głównym, skąd jest bardzo blisko do Europejskiego Centrum Solidarności czy Fontanny Neptuna. Na parking wjeżdża się od ul. Podwale Grodzkie oraz od  ul. Rajskiej. Do dyspozycji kierowców jest tu 200 miejsc postojowych oraz kilka korzystnych opcji cenowych. Obiekt czynny jest przez całą dobę przez wszystkie dni w tygodniu.

 

Parking w centrum Gdańska – wygodna rezerwacja miejsca

Wspomniany powyżej parking to ogromne udogodnienie dla wszystkich kierowców, którzy szukają bezpiecznego miejsca do parkowania. Dużą jego zaletą jest możliwość zarezerwowania miejsca postojowego online, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Nie trzeba go tracić na szukanie wolnego miejsca, co akurat w centrum bywa problematyczne. Kierowcy nierzadko tracą na takie poszukiwania nawet kilkadziesiąt minut. W celu dokonania rezerwacji należy wejść na stronę usługodawcy, gdzie znajduje się elektroniczny formularz. Podaje się w nim termin i godzinę rozpoczęcia oraz zakończenia postoju. Cała procedura przebiega sprawnie i nie zajmuje dużo czasu. Jadąc do Gdańska, można mieć zatem pewność, że miejsce na parkingu będzie już czekać.

Parking w centrum Gdańska – praktyczne rozwiązanie dla każdego!

Płatny parking w centrum Gdańska to rozwiązanie dedykowane nie tylko turystom, ale także i mieszkańcom. Zapotrzebowanie na tego typu obiekty stale rośnie, ponieważ na ulicach gdańskich ulic pojawia się coraz więcej aut.

Udostępnij